Telefon

+48 508 892 185

E-mail

biuro@kugeo.pl

Adres

ul. Kompozytorów 3/61
31-356 Kraków

Pomiary geodezyjne Kraków

2023-06-13

geodeta Kraków

Nieodłącznym elementem każdej inwestycji są usługi geodetów. Niezależnie od tego, jakie założenia projektowe chcesz zrealizować, wszystkie muszą poprzedzać pomiary geodezyjne Kraków. Dotyczy to m.in. budowy budynku, podziału posiadanej działki czy zakupu nowej.

Jak wybrać właściwą firmę od pomiarów geodezyjnych w Krakowie?

Osobie, która nie korzystała jeszcze z usług pomiarów geodezyjnych w Krakowie, może być trudno określić, jakie cechy definiują jakościowe usługi w tym zakresie. Jednym z kluczowych elementów, które powinna zapewnić firma geodezyjna, jest długoletnie doświadczenie i szeroka wiedza specjalistów z tej dziedziny. Pracownicy powinni posiadać odpowiednie uprawnienia geodezyjne i przede wszystkim działać na interesującym Cię obszarze. 

Co jeszcze świadczy o wysokiej jakości podstawowych pomiarów geodezyjnych? Bez wątpienia – używane urządzenia. Firma geodezyjna, która korzysta ze sprzętu renomowanych producentów, może zagwarantować dużą precyzję w podstawowych pomiarach geodezyjnych w Krakowie i okolicach. Mobilność geodetów wykonujących te pomiary ma również duże znaczenie, szczególnie jeśli działka znajduje się poza granicami dużego miasta.

Profesjonalizm, dokładność i terminowość to podstawa! 

Oprócz szerokiego zakresu uprawnień geodezyjnych i pracy z użyciem najnowszych technologii  ważne cechy profesjonalistów związanych z firmami geodezyjnymi to: profesjonalne podejście, rzetelność, dokładność, terminowość i dostępność na każdym etapie inwestycji. Są to bardzo cenione i pożądane cechy, które zapewniają szybką i sprawną współpracę.

Podstawowe pomiary geodezyjne obejmują m.in. tworzenie map geodezyjnych do celów projektowych i prawnych, obliczanie i pomiar powierzchni, inwentaryzacje powykonawcze czy podział nieruchomości. Jeśli poszukujesz firmy oferującej kompleksowe pomiary geodezyjne w Krakowie i okolicach, zachęcamy do kontaktu! Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie, a nasze doświadczenie pozwala nam na podejmowanie się szerokiego zakresu zleceń. Działamy nie tylko w Krakowie, ale także w 6 okolicznych powiatach!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Strona internetowa kugeo.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu do cookies w Twojej przeglądarce. View more
Akceptuję