Telefon

+48 508 892 185

E-mail

biuro@kugeo.pl

Adres

ul. Kompozytorów 3/61
31-356 Kraków

OFERTA

Podział nieruchomości

Nasza oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania związane z podziałem nieruchomości, w tym badanie stanu prawnego, pomiar i opracowanie danych geodezyjnych oraz przygotowanie niezbędnych dokumentów i wniosków administracyjnych. Gwarantujemy rzetelne i precyzyjne wykonanie wszystkich etapów prac.

Przy realizacji podziału nieruchomości stosujemy najnowsze technologie i metody geodezyjne, aby zapewnić dokładność pomiarów i kompletność danych. Nasze mapy i dokumenty są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa i normami geodezyjnymi, co daje naszym klientom pewność, że cały proces podziału zostanie przeprowadzony zgodnie z wymogami prawnymi i technicznymi.

W KUGEO zajmujemy się podziałem nieruchomości

Współpraca z nami to nie tylko profesjonalne podejście, stosowanie najnowszych technologii pomiarowych i wysoka jakość usług. To także elastyczność i indywidualne podejście do potrzeb klienta. Rozumiemy, że każdy podział nieruchomości jest unikalny, dlatego dostosowujemy nasze rozwiązania do konkretnych wymagań i oczekiwań. Jesteśmy również gotowi do udzielenia porad i konsultacji w zakresie podziału nieruchomości, aby zapewnić naszym klientom pełne zrozumienie procesu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zaufania naszej wiedzy i doświadczeniu w dziedzinie podziału nieruchomości. Gwarantujemy profesjonalne i kompleksowe podejście, zgodność z obowiązującymi przepisami oraz terminowe wykonanie zleceń.

Strona internetowa kugeo.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu do cookies w Twojej przeglądarce. View more
Akceptuję