Telefon

+48 508 892 185

E-mail

biuro@kugeo.pl

Adres

ul. Kompozytorów 3/61
31-356 Kraków

OFERTA

Wznowienie granic

Proces wznowienia granic ma miejsce, gdy granice między sąsiednimi działkami zostały już wcześniej prawnie ustalone, czy to w toku postępowania rozgraniczającego, podziałowego, wywłaszczeniowego, scaleniowego lub na podstawie prawomocnego orzeczenia sądu. Nasza oferta przeznaczona jest dla właścicieli nieruchomości, deweloperów, instytucji publicznych oraz innych podmiotów, które wymagają precyzyjnego i legalnego ustalenia granic.

Nasze działania związane ze wznowieniem granic obejmują: 

  • analizę dokumentów prawnych i geodezyjnych,
  • przeprowadzenie pomiarów terenowych, 
  • opracowanie mapy granicznej,
  • sporządzenie stosownych wniosków i dokumentów administracyjnych. 

Działamy zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa geodezyjnego.

Na czym polega usługa wznowienia granic?

Wznowienie granic polega na precyzyjnym odnalezieniu istniejącej i obowiązującej linii granicznej na podstawie dostępnych dowodów, takich jak znaki i ślady graniczne oraz dokumenty o znaczeniu prawowitym. Następnie, przy pomocy naszego doświadczonego zespołu geodetów, dokonujemy odpowiedniego oznaczenia granicy na terenie nieruchomości za pomocą specjalnych znaków granicznych.

Wznowienie granic jest czynnością techniczną (a nie administracyjną). Nie jest więc przeprowadzane przez organ administracji, ale przez uprawnionego geodetę, który działa na zlecenie właściciela działki. Nasz zespół geodetów posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę, aby skrupulatnie przeprowadzić ten proces i zapewnić precyzyjne ustalenie granic nieruchomości.

Strona internetowa kugeo.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu do cookies w Twojej przeglądarce. View more
Akceptuję